III Szkolny Tydzień Kultury Języka (2011)

W dniach 28 lutego- 4 marca już po raz trzeci w naszej szkole odbył sie Tydzień Kultury Języka.

Oto jak wygląda jego podsumowanie:

Zmagania drużynowe wśród klas młodszych wygrała reprezentacja klasy III. W jej skład weszli: Zuzanna Szewczyk, Klaudia Sobczyk , Jacek Prokop oraz Piotr Kosieradzki. W rywalizaacji klas starszych zwyciężyła klasa VI reprezentowana przez Patrycję Bierońską, Wiktorię Sowińską, Paulinę Sobczyk oraz Wiktora Barana.

Zwycięzcami w konkursach recytatorskich okazali się:

Małgorzata Szewczyk - kl.I

Michał Kuta- kl.II

Jacek Prokop - kl. III

Jamróz Wiktoria - kl.IV

Marcelina Wojda i Katarzyna Krzemińska - kl.V

Bartosz Gad - kl.VI

Natomiast w konkursach ortograficznych zwyciężyli:

Natalia Dybała- kl.I

Patrycja Jaszczykiewicz- kl.II

Jacek Prokop- kl. III

Bartosz Jaszczykiewicz - kl. IV

Bartosz Kuta- kl.V

Wiktor Baran- kl.VI

Konkurs czytelniczy w języku angielskim w klasie II wygrał Adrian Szewczyk. W klasie III zwyciężył Jacek Prokop.

W konkursie wiedzowym z języka angielskiego pt. " You can do it if you really want" w klasie IV wygrała Wiktoria Jamróz. W klasie V zwyciężyła Marcelina Wojda a  w klasie VI miejsce I zajęli ex aequo Wiktoria Sowińska oraz Wiktor Baran.

Na zakończenie obchodów uczniowie klas I-IV zaprezentowali recital piosenek angielskich.