Sukcesy naszych uczniów

W roku szkolnym 2013/2014 naszą szkołę w konkursach przedmiotowych reprezentowali: Piotr Kosieradzki, Wiktor Kostecki, Cezary Nawrot, Jacek Prokop i Klaudia Sobczyk.
W drugim etapie Konkursu Matematycznego znalazł się
Wiktor Kostecki, w drugim etapie konkursu Humanistycznego wzięli udział: Piotr Kosieradzki, Jacek Prokop oraz Klaudia Sobczyk. Nakjwiększy sukces odniósł Piotr Kosieradzki oraz Klaudia Sobczyk, którzy znaleźli się w  finałowym etapie konkursu Humanistycznego.

W roku szkolnym 2008/2009 już po raz szósty zorganizowane zostały, pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, konkursy przedmiotowe dla uczniów klas szóstych. Konkursy te rozgrywają się na trzech etapach:

I etap gminny (międzygminny)

II etap powiatowy

III etap wojewódzki

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

- w konkursie humanistycznym: Klaudia Seweryn i Dominik Szewczyk (oboje zakwalifikowali  się do II etapu)

- w konkursie matematyczno-przyrodniczym: Barbara Kubicka i Dominik Szewczyk

Niewątpliwy sukces odniósł Dominik Szewczyk w konkursie matematyczno-przyrodniczym. Awansował kolejno do II i III etapu. Na szczeblu wojewódzkim zdobył wystarczającą liczbę punktów by uzyskać tytuł LAUREATA. Dominik został tym samym zwolniony ze sprawdzianu kompetencji z maksymalną liczbą punktów oraz otrzymał zaświadczenie Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty o ocenach celujących z przyrody i matematyki na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej.

W roku szkolnym 2010/2011 kolejny sukces odniosło dwoje naszych uczniów: Wiktoria Sowińska oraz Wiktor Baran. Wiktor został finalistą konkursu mateamtyczno-przyrodniczego
a jego koleżanka-
Wiktoria została laureatką konkursu humanistycznego oraz finalistką konkursu matematyczno-przyrodniczego! Gratulujemy im i życzymy wielu sukcesów
w kolejnych etapach nauki.